г. Сумы пр. Шевченко 19.
0959339356 Кирилл
0506316009 Игорь
0956757190 Владимир

URSA XPS

URSA XPS — високоякісний теплоізоляційний матеріал з екструдованого пінополістиролу, що володіє одним з найнижчих коефіцієнтів теплопровідності серед широко вживаних в будівництві утеплювачів. Високі міцність, жорсткість і довговічність плит URSA XPS дозволяють використовувати їх при утепленні підземних частин будівель, підлоги по ґрунту, плоских дахів та штукатурних фасадів.

URSA XPS є ідеальним продуктом для застосування там , де умови експлуатації є екстремальними — підвищена вологість, підвищені навантаження, безпосередній контакт з ґрунтом.

URSA XPS виробляється з використанням екологічно чистої технології спінювання. Таким чином, екструдований пінополістирол URSA XPS і технологія його виробництва безпечні для людини і навколишнього середовища.

Чому URSA XPS?

Ефективні будівельні рішення. Завдяки своїй замкненій чарунковій структурі URSA XPS володіє відмінними теплоізоляційними властивостями, не вбирає вологу і має високу міцність на стиск. Саме ці характеристики дозволяють використовувати URSA XPS в якості ефективного теплоізоляційного рішення в більшості будівельних конструкцій, де необхідне поєднання цих властивостей.

Міцність та жорсткість. Високі деформаційно-міцнісні характеристики плит URSA XPS дозволяють витримувати навантаження до 50 тонн на 1 кв. м. Володіючи високою міцністю на згинання, плити URSA XPS можуть встановлюватися безпосередньо на піщану підготовку без ризику пошкодження матеріалу.

Екологічність. При виробництві URSA XPS використовується виключно вуглекислий газ (СО2) — природний газ, який бере участь в диханні живих організмів. При виробництві URSA XPS не використовуються фреони, що відповідає нормам Кіотського протоколу (додаток до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату) і дозволяє представляти на ринку екологічно чисті екструдовані пенополістіроли, що не завдають шкоди озоновому шару атмосфери. Таким чином, URSA XPS і технологія його виробництва безпечні для людини та навколишнього середовища.

Нульове водопоглинання та морозостійкість. URSA XPS стійкий до впливу вологи і не знижує свої теплоізолюючі властивості в умовах вологості, тому він може експлуатуватися при безпосередньому контакті з грунтом та грунтовими водами. Крім того, стійкість плит URSA XPS до поперемінного заморожування та відтавання забезпечує високу, більше 500 циклів, морозостійкість. Матеріал може використовуватися в конструкціях, що піддаються частій зміні температурних режимів.

Довговічність. Плити URSA XPS стійкі до старіння. При правильному застосуванні матеріал зберігає стабільні фізико-механічні властивості, форму і розміри більше 50 років. Крім того, матеріали URSA XPS володіють високою стійкістю до біологічних впливів, тому вони можуть використовуватися в конструкціях при безпосередньому зіткненні з ґрунтом і рослинністю.

Горючість. До складу сировини для виробництва URSA XPS N-III-L входять антипірени, які знижують горючість, зменшуючи доступ кисню під час прямої дії вогню.

Мінімальні трудовитрати при монтажі. Точність геометричних розмірів і незначна вага плит URSA XPS дозволяють досягти максимальної продуктивності праці при монтажі без застосування спеціальних механізмів. Плити URSA XPS легко піддаються механічній обробці за допомогою найдоступніших ріжучих інструментів. Проводити встановлення плит URSA XPS можливо при будь-яких погодних умовах.